Psychologia fotografii

o robieniu zdjęć z perspektywy psychologa

„Fotografowanie mody. Praktyczny podręcznik” Siegel Eliot

26 czerwca 2017 Emilia Mańk 7 komentarzy

„Książka jest podzielona na dwa rozdziały. Pierwszy, „Podstawy techniczne”, to profesjonalny przewodnik przedstawiający proces tworzenia zdjęcia od A do Z. Drugi rozdział pt.: „Pozy” jest obszernym zbiorem ponad 1000 póz wykorzystywanych przy fotografowaniu kobiet. Podział na główne kategorie ułatwia znalezienie różnorodnych póz, które można wykorzystywać we własnych sesjach.”

Wydawnictwo Arkady

Mój absolutny HIT jeżeli chodzi o tego typu książki. Biorę ją ze sobą na prawie każdą sesję zdjęciową (idealnie mieści się w kieszeni na laptopa w plecaku). Książka zaczyna się częścią teoretyczną – wiecie dużo testu, mniej obrazków. Takie podstawy głównie, które przekartkowałam szybko, niczego nowego się z nich nie dowiedziałam. Ale to, co jest dalej niesamowicie ułatwia pracę.

Odkąd mam tę książkę nie muszę wyszukiwać na pintereście przykładowych póz. Wszystko mam w jednym miejscu, posegregowane na kategorie i wydrukowane w dużym formacie. Jak dla mnie bomba, a i modelki bardzo sobie chwalą tego typu pomoc. Co prawda część jest tak trochę dziwnych póź ale resztę bardzo często wykorzystuję 😀

Gdyby była tylko trochę lżejsza…

Książkę możesz kupić > TUTAJ <

#fotografia#książka#must have#polecane#pomoc fotografa#pozy do zdjęć#pozy fotograficzne

Previous Post

Next Post

%d bloggers like this: