Wszyscy Jesteśmy Fotografami – Spotkanie z Andrzejem Draganem
W poniedziałek 17 października miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z Andrzejem Draganem, które odbyło się w ramach cyklu „Wszyscy Jesteśmy Fotografami”. O czym rozmawialiśmy i jakie są moje odczucia po spotkaniu? Zapraszam do czytania.

